Dalaman Havalimanı Uçak Bileti

Dalaman Havalimanı Rehberi

Havalimanı yapımına 1976 yılında başlanmış, 1981 yılında tamamlanarak uluslararası sivil hava trafiğine açılmıştır. 175’i hizmet alımı olmak üzere 516 personel ile hizmet verilmektedir. Personelin %60’ı ön lisans ve lisans mezunu, %20’si iyi derecede yabancı dil bilmektedir. Otopark kapasitesi 1355 araç olup şehre uzaklığı 6 km'dir.

Ulaşım

Ulaşım HAVAŞ servisleri,özel araçlar ve taksilerle sağlanmaktadır.

Dalaman Rehberi

Bir turizm cenneti olan Dalaman hem yeşili hem mavisi ile sadece yazın değil kışın bile ziyaret edilebilinecek bir konumdadır. Özellikle yabancı turistlerin çok tercih ettiği  bir yer olan Dalaman yerli turistlerin de vazgeçilmez tatil beldelerinden biridir. Deniz kum güneş üçlüsünün sizi huzur götürdüğü be eşsiz güzelliğe uçak biletinizi alarak hemen ziyarette bulunabilirsiniz.   

Gidilecek Yerler  

Telmessos Antik Kenti,Tios Antik Kenti,Ekinci Koyu, Sarsıla Koyu,Sarı Germe Plajı,Dalaman Çayını ziyaret edebilirsiniz.

Yeme-İçme 

Özellikle zeytinyağlı mezelerin çok olduğu yerde deniz ürünleri de çok fazladır. Şehrin ve ülkenin önemli yemeklerine ev sahipliği yapan Dalaman’da dünya mutfağından da izlere rastlanmaktadır.       

Konaklama

4 ve 5 yıldızlı otellerin yanı sıra butik oteller yarım ve tam pansiyonlar size konaklama hizmeti sunacaktır.

Alışveriş

Dalaman’da alışveriş yapabileceğiniz hediyelik eşya alabileceğiniz çok seçenek vardır. O yüzden uçak biletinizi alırken valizinizi büyük seçmenizde fayda vardır.   

Dalaman Havalimanı